close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
راههای افزایش پیج رنک گوگل
loading...

آموزش کسب درآمد از اینترنت

راههای افزایش پیج رنک گوگل   پیج رنک چیست؟ Page Rank در سایت ها معمولا با هم تفاوت زیادی نداره مثلا Page Rank در گوگل به ۱۰ قسمت تقسیم میشه و به صورت ۰/۱۰ ، ۱/۱۰ ، ۲/۱۰ ، ۳/۱۰ ، … و ۱۰/۱۰ می باشد. و به این صورت هست که هرچقدر از ۱ بالاتر برویم رتبه ی مادر گوگل بیشتر می شود. خوب حالا بریم سر اصل مطلب که چطور Page Rank را در گوگل و جستجوگرهای دیگر بالا ببریم. Page Rank  به عوامل مختلفی بستگی داره که به ترتیب مهم بودن آنها ، برای شما لیست می کنم: ۱-محتوای سایت و مطالب آن در رابطه با موضوع…

ارزان ترین فروشگاه کارت شارژ
http://www.samenblog.com/uploads/s/sitebartar/144669.png

راههای افزایش پیج رنک گوگل

حسین بازدید : 74 دوشنبه 10 تير 1392 نظرات ()


راههای افزایش پیج رنک گوگل

 

پیج رنک چیست؟

Page Rank در سایت ها معمولا با هم تفاوت زیادی نداره مثلا Page Rank در گوگل به ۱۰ قسمت تقسیم میشه و به صورت ۰/۱۰ ، ۱/۱۰ ، ۲/۱۰ ، ۳/۱۰ ، … و ۱۰/۱۰ می باشد. و به این صورت هست که هرچقدر از ۱ بالاتر برویم رتبه ی مادر گوگل بیشتر می شود. خوب حالا بریم سر اصل مطلب که چطور Page Rank را در گوگل و جستجوگرهای دیگر بالا ببریم.


Page Rank  به عوامل مختلفی بستگی داره که به ترتیب مهم بودن آنها ، برای شما لیست می کنم:

۱-محتوای سایت و مطالب آن در رابطه با موضوع مورد جستجو.

۲- موتورهای جستجو اهمیت صفحات وب را بر اساس میزان لینک به آن طبقه بندی می کنند.

۳- چنانچه  لینک بیشتری در سایر پایگاه ها ثبت کنید رتبه بالاتری کسب خواهید کرد .

۴- تبادل لینک بین سایت های هم خانواده یعنی سایت هایی که موضوع مشابهی دارند ، موجب افزایش رتبه در موتورهای جستجو خواهد شد .

۵- شرکت در بحث های رایج در تالارهای بحث و تبادل نظر ، گفتمان و یا گفت و گو و درج لینک در محل امضا یا در متن بحث به افزایش رتبه شما در موتورهای جستجو کمک موثری خواهد نمود.

 

اما در واقع چه عواملی در بالا بردن رتبه شما نقش دارند ؟

1- طراحی اصولی سایت .

۲ – دقت در نوشتن برچسب های متا ( متاتگ ) .

۳- بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو .

۴- موتورهای جستجو حساسیت ویژه ای نسبت به نام صفحه و توضیحات صفحه دارند .

۵- بر خلاف تصور اغلب طراحان وب کلمات کلیدی نقش کمتری ایفا می کنند.

۶- چنانچه مقاله ای می نویسید و مایلید که مقاله شما در نتایج جستجو قرار گیرد بهتر است آن را در یک صفحه مجزا قرار دهید و در در قسمت نام صفحه عنوان مقاله را بنویسید ( page title ) .

7- بهتر است در سایت خود به مقالات و مطالب خود چند بار لینک بدهید ، برای مثال می توانید عناوین مقالات سایت خود را درج کنید و خلاصه مقاله را در صفحه ای دیگر و متن کامل آن را در یک صفحه مجزا قرار دهید و یا اینکه در همان صفحه ای که متن کامل مقاله را قرار می دهید به عنوان مقاله لینک همان صفحه را بدهید .

۸- موتورهای جستجو صفحات شما را از بالا به پائین جستجو می کنند برای همین است که عنوان صفحات ، توضیحات و کلمات کلیدی اهیمت دارند . چنانچه بتوانید با حذف جدول ها و تصاویر مطالب خود را در قسمت های بالاتری از صفحه قرار دهید شانس شما در موتورهای جستجو بالا خواهد رفت و در ضمن در حین نمایش نتایج جستجو بخشی از مطالب شما برای بازدید کننده نمایان خواهد شد و آنها می تواند بفهمند که آیا مقاله شما با موضوع مورد نظر او مرتبط است یا خیر .

۹- چنانچه سایت شما رتبه ای در موتورهای جستجو ندارد زیاد هم عجله نکنید زیرا تا زمان رسیدگی موتورهای جستجو مانند گوگل زمان زیادی دارید ، چون ممکن است سایت شما هر ماه یک بار مورد بازبینی موتورهای جستجو قرار گیرد و عملکرد یک ماهه شما در بالابردن رتبه شما در موتورهای جستجو تعیین کننده خواهد بود .

۱۰- ارائه خدمات رایگان مانند : ابزارهای مورد نیاز وب مسترها ، مقالات آموزشی و کتاب های الکترونیک در کسب رتبه در موتورهای جستجو موثر خواهند بود زیرا تجربه ثابت کرده است که ارائه دهندگان خدمات رایگان بدون هیچ زحمتی توسط دیگران تبلیغ می شوند . برای مثال پرشین گیگ ، این سایت تمام تلاش خود را بر روی کنترل سرور خود متمرکز کرده است و و سایرین از جمله وبلاگ نویسان هرکدام مطلبی در مورد خدمات این سایت درج کرده اند و لینک این سایت را در وبلاگ خود قرار داده اند .

۱۱- ارسال مقاله به سایت های دیگر : شما هم می توانید با ارسال مقالات خود برای سایر سایت ها و وبلاگ ها لینک خود را در بالا یا پائین مطالب خود قرار دهید و خود را با این روش به عنوان منبع مقاله مطرح نمائید.

۱۲- توصیه می کنم در طرح های تبادل لینک و بنر شرکت کنید حتی برای مدتی محدود .

۱۳- در سایت هایی که تبادل لینک به صورت لینک باکس دارند حتما شرکت کنید ، مخصوصا اگر سایت یا وبلاگتان به تازگی شروع به کار کرده است .

۱۴- به شما توصیه می کنم تا از طریق ایمیل با مدیران سایت ها در تماس باشید و در خواست خود را برای درج لینکتان در سایت های مختلف مطرح نمائید .

۱۵- لینک خود را در سایت هایی که قسمت ثبت لینک دارند حتما ثبت کنید .

۱۶- دایرکتوری ها مکان های مناسبی برای ثبت لینک شما هستند ، هرچند تاثیر چندانی در جذب مخاطب به سایت شما ندارند .

۱۷- اگر از نظر مالی شرایط مناسبی دارید حتما برای تبلیغ سایت خود در پایگاه های پربازدید سرمایه گذاری کنید .

۱۸ – هرچند موتورهای جستجو سهم بالائی در جذب مخاطب به سایت شما دارند اما قرار دادن لینک و تبلیغ در مکان های مناسب و پرترافیک مخاطبان را مستقیما به سایت شما هدایت خواهد کرد .

۱۹ – رتبه شما با بالا رفتن تعداد لینک های شما افزایش نمی یابد بلکه رتبه شما زمانی افزایش می یابد که تعداد نمایش سایت شما در نتایج جستجو افزایش یابد و مخاطبان بر روی لینک شما در موتورهای جستجو کلیک نمایند . برای فهم بهتر یک مثال می زنم : شما مطلبی در سایت خود تحت عنوان ” آموزش — ” دارید . چنانچه کسی در گوگل و … این عنوان را جستجو کند و سایت شما را مرتبط با این عنوان بیابد و بر روی آن کلیک کند سایت شما در جستجوی این عنوان رتبه بالاتری خواهد داشت . البته اگر تعداد زیادی مخاطب از این طریق به سایت شما برسند . از اینرو ممکن است شما مطلبی در مورد اس ام اس رایگان بنویسید و رتبه پائین تری در موتورهای جستجو کسب کنید . و شاید علت این امر این باشد که مطلب شما جاذبه زیادی برای مخاطب نداشته باشد چون مخاطب شما گزیده ای از مطلب شما را در نتایج جستجو مشاهده می کند .

۲۰- این نکته را هیچ وقت فراموش نکنید : ” هر لینکی تاریخ مصرفی دارد ” مثلا لینکی را که یک سال پیش سایت دیگری به شما داده است هیچ نقشی در بالا بردن رتبه شما ایفا نمی کند ، زیرا موتورهای جستجو به مرور لینک های قدیمی را حذف می کنند .

۲۱-IP اختصاصی نقش بسیار مهمی در رتبه بندی موتورهای جستجو ایفا می کند . هرچند ممکن است اجاره IP اختصاصی برای شما هزینه زیادی داشته باشد ( از ۲۰ هزار تومان به بالا … ) اما این نکته مهم را متذکر می شوم که جستجو گرها از این طریق شما را به عنوان یک پایگاه مستقل جستجو می کنند و فرآیند جستجو برای جستجو گر سریع تر و با ارزش تر خواهد بود . زیرا هنگامی که شما از یک ip اشتراکی استفاده می کنید موتور جستجو گر شما را از میان ده ها سایت دیگری که با این ip فعال هستند تفکیک می کند و اهمیت کمتری برای شما قائل خواهد بود .

۲۲ – توجه داشته باشید که تلاش برای افزایش رتبه وبلاگ و سایتی بی محتوا، یا کم محتوا کار بیهوده ایست ، آنچه بیش از همه در بالا بردن رتبه شما در موتورهای جستجو نقش دارد میزان محتوای سایت شماست ، پس تلاش خود را بیشتر بر روی محتوای خود متمرکز کنید و بدانید که اگر محتوا و مطالب بهتری ارائه کنید از سوی دیگران مورد حمایت قرار خواهید گرفت .


ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
بسم الله الرحمن الرحیم * * * به سایت کسب درامد از اینترنت irandramad.r98.irخوش امدید. در این سایت قصد داریم تا روش های کسب درامد واقعی و قانونی و عملی و حلال کسب درامد از اینترنت را به شما اموزش دهیم پس اگر به این کار علاقه مند هستید با ما همراه شوید. پیشنهاد میکنم برای همگام بودن با ما حتما در خبرنامه سایت عضو شوید راه ارتباط ماباشما: 1.نظرات 2ایمیل
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 93
 • کل نظرات : 13
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 19
 • آی پی امروز : 8
 • آی پی دیروز : 14
 • بازدید امروز : 29
 • باردید دیروز : 18
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 62
 • بازدید ماه : 415
 • بازدید سال : 4,084
 • بازدید کلی : 41,408